Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan, https://drsoft.com.tr (D.R.S AYAKKABI TABAN VE YAN SAN.TİC.LTD.ŞTİ.) gizlilik politikasını içerir. https://drsoft.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
https://drsoft.com.tr 'u, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
     Bunun dışında, sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
     Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğin sürdürülmesi https://drsoft.com.tr için önemlidir. https://drsoft.com.tr, üyelerinden topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, faaliyet dışı hiçbir nedenle, ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.
     Ayrım yapmaksızın tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber, iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.
     https://drsoft.com.tr, müşteri bilgilerini; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak, siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle iletişime geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanabilir.
     Ayrıca, müşteri bilgileri https://drsoft.com.tr tarafından, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek, dönemsel kampanya çalışmaları ve pazar araştırmaları yapmak, müşteri sınıflandırmaları yapmak, müşteri profiline yönelik promosyon çalışmaları gerçekleştirmek, ziyaretçi hareket ve tercihlerinin analizleri ve yorumlaması, çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim ve satış uygulamaları amacıyla süreksiz olarak kayda alınabilir, saklanabilir, kullanılabilir ve iş ortaklarıyla paylaşılabilir. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslara iletilmemektedir.
     Müşterilerimizin kişisel bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
     Ödeme esnasında istenen kredi kartı bilgileriniz (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi ve CCV2 dâhil) siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, hiçbir şekilde https://drsoft.com.tr veri tabanında tutulmamakta ve 3D Secure sistemleri kullanılmaktadır. Toplanan bu mali bilgiler, satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılır. Sitemizden bir satın alma yaptığınızda, size ait mali bilgilerin, ödeme işleminizi gerçekleştirmek için bankalar, kredi kartı şirketleri vb. üçüncü şahıslara aktarılmasını kabul etmektesiniz.
     Tüm ödeme işlemleriniz, https://drsoft.com.tr ara yüzü üzerinden, kredi kartınızın ait olduğu banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, tüm kişisel bilgileriniz ve bu bilgilerin aktarımı, yüksek düzeyde bir şifreleme sistemi ve internet güvenlik standartı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.
Yükleniyor...