Sıkça Sorulan Sorular

Drsoft.com.tr üzerinden alınan her ürün % 100 orijinaldir ve faturalı olarak teslimatları yapılmaktadır. Ürünlerimizin 2 (iki) sene inceleme garantisi bulunmaktadır. Bu müddet içerisinde ürünlerinizin araştırılması için arzda bulunabilirsiniz. Aynı ürünü en fazla 2 kere incelemeye yollayabilirsiniz.
İletişim kanalları üzerinden talepte bulunabilirsiniz.
Drsoft.com.tr üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde karşılaştığınız hata görsellerini [email protected] mail adresi üzerinden iletebilir ya da 0506 487 26 36 numaralı whatsapp müşteri hattından bize ulaşarak da yardım alabilirsiniz.
Tüm alışverişlerde anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.

 Saat 12:00'a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günü saat 12:00'den sonra vereceğiniz siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.
 

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat gerçekleştirmemektedir.
Drsoft.com.tr’de banka kartı, kredi kartı ve kapıda nakit ödemeli şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Üye olmadan da alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Drsoft.com.tr sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatını PTT Kargo ile yapmaktayız.
Türkiye geneline 1-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.
Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir hasar tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz.
Ürününüzü ve tüm aksesuarlarını faturası ile birlikte ürünün orijinal kutusunun içerisine koyarak tarafınıza gönderilen Dr.Soft kutusu ile paketleyerek Ptt Kargoya teslim etmelisiniz. Ürünün orijinal kutusunun poşete konulmadan bantlanması veya herhangi bir şekilde hasar görmesi durumunda iade/ değişim ürününüz reddedilecektir.
İade ürünlerin size tesliminden itibaren 14 takvim günü içinde yasal iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ürün değişimlerinizi ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 takvim günü içinde yapabilirsiniz. Değişim veya iade yapacağınız ürün kullanılmamış olmalı ve size gönderilen şekilde tüm aksesuarları ve faturasıyla birlikte gönderilmelidir. Talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok mevcudiyetine göre 1-2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. 
 
İade edilen ürün öncelikle Dr.soft tarafından araştırılır. Dr.Soft üründe ve ambalajında rastgele bir açılma, bozulma, kırılma, imha, yırtılma ve kullanılma gidişatı tespit ederse ürünü iade almayacak ve değerini iade etmeyecektir.

İade onaylandığında, yasal müddet olan 10 (on) iş günü içerisinde, ürün fiyatı size iade edilir. İade işleminiz tamamlandığında, detayı size iletişim kanallarından bildirilir.

Talep etmeniz durumunda muadil ürün ile değişim yapılabilir.

Siparişiniz iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
 

İletişim kanallarından bizimle iletişime geçip faturanızı talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...