Hakkımızda

Sektöründe dördüncü kuşak bir ailenin yılların birikimiyle ortaya koyduğu DR.SOFT markası kendi alanında bir boşluğu doldurmuştur. Ülkemizde yıllardır İtalyan ekolünde tasarlanan ayakkabılar beğeni kazandı ve tüketildi. Bu ürünler şık, gösterişli ve zarif modellerdi. Fakat çoğu zaman ayakkabı ayağa değil, ayak ayakkabıya uydurulmaya çalışıldı. Halbuki ayakkabı şıklığı tamamlayan bir aksesuar olmakla beraber asıl görevi insanı gün boyu taşıması sebebiyle insan vücuduna en yakın anatomik yapıya sahip ve en uyumlu malzemelerden yapılmış olmalıdır.

Bu sebeple şıklıktan daha önemli olan insan sağlığını, konforunu ve ergonomisini ön planda tutan DR.SOFT markası insan odaklı ürünler sunar. Tıpkı Alman ekolünde olduğu gibi. Almanlar birçok alandaki başarılarını ürünlerindeki şekilden çok içeriklerine önem vermeleri sayesinde gerçekleştirmişlerdir. Tıp otoriteleri orta ve ileri yaşlarda ortaya çıkan bir takım ayak rahatsızlıklarını geçmişte kullanılan yanlış ayakkabı seçimine bağlamaktadır. DR.SOFT , ' ' Sağlık Ayaktan Başlar ' ' sloganıyla alanında uzman doktorların danışmanlığında geliştirdiği, tasarım ve teknikleriyle rahatını düşünenlere ve ayak rahatsızlıklarından şikayet edenlere alternatifli ürünler sunar. 

 VİZYONUMUZ ; alanında dünya markası olma hedefiyle yenilik ve teknolojileri takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek, katma değer üretmek , ihracatı artırarak döviz girdisi sağlamak, istihdamı artırmak bu şekilde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ ; tüketicinin sağlık ve konforunu ön planda tutarak AR-GE faaliyetlerimizle, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünleri en uygun maliyetle tüketicimize ulaştırmaktır.
Yükleniyor...